Team

Onze medewerkers hebben allen reeds een gevarieerd en welgevuld professioneel parcours afgelegd en zijn ervaren en/of gevormd in het funeraire milieu. Enaos is een toegewijd team, beschikbaar en dicht bij haar klanten.

Derek D'URSEL

Derek D'URSEL

CEO

derek.dursel@enaos.net

+33 (0) 7 89 37 89 24 (FR)
+32 (0) 477 62 30 42 (BE)

Michel Smeets

Michel SMEETS

Stichter

michel.smeets@enaos.net

+33 (0) 6 72 87 62 63 (FR)
+32 (0) 479 99 60 58 (BE)

Murielle BATAILLE

Murielle BATAILLE

Verantwoordelijke Zuid-West Frankrijk

murielle.bataille@enaos.net

+33 6 30 59 35 34 (FR)

Christine Guerry

Christine Guerry

Verantwoordelijke Zuid-Oost Frankrijk

christine.guerry@enaos.net

+33 6 32 79 00 66 (FR)

Astrid Geerts

Astrid GEERTS

Verantwoordelijke België

astrid.geerts@enaos.net

0477 91 22 11 (BE)

Michael Rolland

Michael ROLLAND

Verkoopondersteuning

michael.rolland@enaos.net

+33 (0) 9 78 45 01 89 (FR)
+32 (0) 2 588 77 96 (BE)

Guillaume de Jamblinnne

Guillaume DE JAMBLINNE

Marketingmanager

guillaume.dejamblinne@enaos.net

Géraldine Magny-Cuzin

Géraldine MAGNY-CUZIN

Administratief assistente

geraldine.magny-cuzin@enaos.net

Gaëlle Juille

Gaëlle JUILLE

Administratief assistente

gaelle.juille@enaos.net

Aline Vincent

Aline VINCENT

Administratief assistente

aline.vincent@enaos.net

Marie Lessard

Marie LESSARD

Administratief assistente

marie.lessard@enaos.net

Bastien Smeets

Bastien SMEETS

Verantwoordelijke administratie

bastien.smeets@enaos.net

Bernard Borsu

Bernard BORSU

Verantwoordelijke informatica

bernard.borsu@enaos.net

Renaud Borsu

Renaud BORSU

Webdesigner

renaud.borsu@enaos.net

Stéphane Toffoletti

Stéphane TOFFOLETTI

Analyst Programmer

stephane.toffoletti@enaos.net

Lucas Mouraud

Lucas MOURAUD-CHASSET

Ontwikkelaar

lucas.mouraud-chasset@enaos.net

Grégory Docq

Grégory DOCQ

Ontwikkelaar

gregory.docq@enaos.net

Maxime Borsu

Maxime BORSU

IT assistent

maxime.borsu@enaos.net