Team

Onze medewerkers hebben allen reeds een gevarieerd en welgevuld professioneel parcours afgelegd en zijn ervaren en/of gevormd in het funeraire milieu. Enaos is een toegewijd team, beschikbaar en dicht bij haar klanten.

Michel Smeets

Michel SMEETS

Stichter en director Enaos

michel.smeets@enaos.net

+33 6 72 87 62 63 (FR)
0479 99 60 58 (BE)

Clara Maïdi

Clara MAÏDI

Associate director
Verantwoordelijke nazorg

clara.maidi@enaos.net

+33 6 30 59 35 34

Julien Cosme

Julien COSME

Verantwoordelijke West Frankrijk

julien.cosme@enaos.net

+33 7 86 43 98 03

Jérôme Duhem

Jérôme DUHEM

Verantwoordelijke Zuid-Oost Frankrijk

jerome.duhem@enaos.net

+33 6 37 39 29 60

Florine Granet

Florine GRANET

Verantwoordelijke Zuid-West Frankrijk

florine.granet@enaos.net

+33 6 38 74 65 72

Bruno Carlier

Bruno CARLIER

Verantwoordelijke Noord Frankrijk

bruno.carlier@enaos.net

+33 6 32 79 00 66

Samuel CRUYPENINCK

Samuel CRUYPENINCK

Verantwoordelijke Oost Frankrijk

samuel.cruypeninck@enaos.net

+33 6 07 83 30 04

Patrick MISEUR

Patrick MISEUR

Verantwoordelijke België NL

patrick.miseur@enaos.net

0491 39 92 28 (BE)

Mélanie Renard

Mélanie RENARD

Administratief assistente

melanie.renard@enaos.net

Dominique Asensio

Dominique ASENSIO

Administratief assistente

dominique.asensio@enaos.net

Aline Vincent

Aline VINCENT

Administratief assistente

aline.vincent@enaos.net

Bastien Smeets

Bastien SMEETS

Verantwoordelijke administratie

bastien.smeets@enaos.net

Bernard Borsu

Bernard BORSU

Verantwoordelijke informatica

bernard.borsu@enaos.net

Renaud Borsu

Renaud BORSU

Webdesigner

renaud.borsu@enaos.net

Stéphane Toffoletti

Stéphane TOFFOLETTI

Ontwikkelaar

stephane.toffoletti@enaos.net

Grégory Labbé

Grégory LABBÉ

Ontwikkelaar

gregory.labbe@enaos.net

Lucas Mouraud

Lucas MOURAUD-CHASSET

Ontwikkelaar

lucas.mouraud-chasset@enaos.net

Grégory Docq

Grégory DOCQ

Ontwikkelaar

gregory.docq@enaos.net