Team

Onze medewerkers hebben allen reeds een gevarieerd en welgevuld professioneel parcours afgelegd en zijn ervaren en/of gevormd in het funeraire milieu. Enaos is een toegewijd team, beschikbaar en dicht bij haar klanten.

Michel Smeets

Michel SMEETS

Stichter en director Enaos

michel.smeets@enaos.net

+33 6 72 87 62 63 (FR)
0479 99 60 58 (BE)

Julien Cosme

Julien COSME

Verantwoordelijke West Frankrijk

julien.cosme@enaos.net

+33 6 72 17 42 63 (FR)

Sylvie Wozniak

Sylvie WOZNIAK

Verantwoordelijke Zuid-Oost Frankrijk

sylvie.wozniak@enaos.net

+33 6 37 39 29 60 (FR)

Arnaud Bourgoin

Arnaud BOURGOIN

Verantwoordelijke Noord Frankrijk

arnaud.bourgoin@enaos.net

+33 6 32 79 00 66 (FR)

Murielle BATAILLE

Murielle BATAILLE

Verantwoordelijke Zuid-Oost Frankrijk

murielle.bataille@enaos.net

+33 6 30 59 35 34 (FR)

Astrid Geerts

Astrid GEERTS

Verantwoordelijke België

astrid.geerts@enaos.net

0477 91 22 11 (BE)

Géraldine Magny-Cuzin

Géraldine MAGNY-CUZIN

Administratief assistente

geraldine.magny-cuzin@enaos.net

Dominique Asensio

Dominique ASENSIO

Administratief assistente

dominique.asensio@enaos.net

Aline Vincent

Aline VINCENT

Administratief assistente

aline.vincent@enaos.net

Bastien Smeets

Bastien SMEETS

Verantwoordelijke administratie

bastien.smeets@enaos.net

Bernard Borsu

Bernard BORSU

Verantwoordelijke informatica

bernard.borsu@enaos.net

Renaud Borsu

Renaud BORSU

Webdesigner

renaud.borsu@enaos.net

Stéphane Toffoletti

Stéphane TOFFOLETTI

Analyst Programmer

stephane.toffoletti@enaos.net

Lucas Mouraud

Lucas MOURAUD-CHASSET

Ontwikkelaar

lucas.mouraud-chasset@enaos.net

Grégory Docq

Grégory DOCQ

Ontwikkelaar

gregory.docq@enaos.net

Maxime Borsu

Maxime BORSU

IT assistent

maxime.borsu@enaos.net